Hakkımızda

BİZ FARKLIYIZ


Eleman Yönlendir üzerinden hizmet sunan üyeler iş etiğinin getirdiği gerekli iş etiği ve sorumluluk hassasiyeti ile hizmet vermektedir. Freelance çalışanlardan hizmet alan güvenliğini sağlayabilmek adına kayıt esnasında edinilen kimlik, adres, referans bilgileri herhangi bir olumsuz durum ve şikayet esnasında gerekli kurum ve kişilerle paylaşılmak üzere saklı tutulmaktadır.


NEDEN BİZ ?


2013 yılından bugüne kadar 5 farklı büyükşehirde binlerce kullanıcıya hizmet sunan firmamız MYS Grup Bilişim Hizmetleri altında hizmet vermektedir.Freelance eleman yönlendirme platformu olan elemanyonlendir.com dah önce hizmet verdiği müşterilerden aldıkları olumlu yorum ve puanlarla bünyesinde freelance çalışanları sınıflandırılarak sizlere hizmet vermektedir. Firmamız maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için olumsuz yorum alan kullanıcıların üyeliklerini sonlandırmaktadır. Bu nedenle de siz değerli kullanıcılara; işinde ehil, güvenilir, deneyimli ve daha önce hizmet verdiği birçok müşterilerin memmnuniyetini kazanmış temizlik elemanlarını yönlendirmekteyiz


BİZ KİMİZ ?


Firmamız ihtiyaç duyduğunuz elemanları sizlere yönlendiren onlarla iletişime geçmenizi ve rezervasyon oluşturmanızı sağlayarak aracılık hizmeti veren freelance eleman eleman bulma yönlendirme platformudur. Eleman ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilmek adına müşteri temsilcilerimize haftanın 7 günü 0850 302 80 60 no’lu telefondan çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.